کد خبر: 1050313 A

با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان؛

با همت خیر مدرسه ساز، امروز یک باب مدرسه در ناحیه سه شهر کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، مدرسه خیری شش کلاسه مهدخت ناحیه سه کرمانشاه به همت خیر مدرسه‌ساز سرکار خانم مهدخت نظری و با نظارت اداره کل نوسازی مدارس به بهره برداری رسید. در این مراسم  مشاور عالی استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل نوسازی مدارس، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، رئیس آموزش و پرورش ناحیه سه و خانواده خیر خانم نظری و جمعی از اولیا دانش آموزان حضور داشتند.

مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در این آئین ضمن تقدیر و تشکر از خیر مدرسه ساز خانم مهدخت نظری و خانواده ایشان در تلاش و همت برای ساخت این واحد آموزشی گفت : خیرین مدرسه‌ساز همچون ستارگان آسمان در شهر کرمانشاه می درخشند و وجود خیرین مدرسه ساز مایه مباهات و برکات فراوان برای این شهر است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تصریح کرد: خیر مدرسه ساز خانم نظری که ساخت ۴ مدرسه روستایی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و این پنجمین مدرسه‌ای است که امروز با تلاش و ایثار او به بهره برداری رسید.

مدیرکل نوسازی مدارس استان در خصوص مشخصات این آموزشگاه تصریح کرد : این مدرسه با شش کلاس درس و زیربنای ۷۵۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان در منطقه بلوار گلسرخ کرمانشاه (گلستان) توسط خیر محترم خانم مهدخت نظری  ساخته و تحویل آموزش و پرورش ناحیه سه شد.

در این مراسم جعفر همتی مشاور عالی استاندار ضمن تقدیر از خیر مدرسه ساز خانم مهدخت نظری و خانواده ایشان از عملکرد مجموعه نوسازی مدارس درخصوص کیفیت مناسب ساخت و ساز فضاهای آموزشی و تسریع در روند ساخت مدارس تقدیر کرد.

شایان ذکر است دبستان سه کلاسه کالیان وسطی ناحیه سه، دبستان سه کلاسه فخری آباد ناحیه یک، دبستان دو کلاسه روستای بزگدار ناحیه دو و دبستان سه کلاسه روستای قره حسن ناحیه سه کرمانشاه دیگر مدارس احداثی توسط خیر نیک اندیش خانم نظری هستند.

افتتاح خیر مدسه ساز سازمان نو سازی مدارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر