کد خبر: 1050159 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از کشف 112 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در شهر کرمانشاه و دستگیری 3 نفر در این راستا خبر داد

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه یک باند تهیه و توزیع قصد انتقال مقدار زیادی مواد از استان های شرقی کشور به شهرهای غربی را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به ردیابی مسیر حرکتی باند قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی خودروی آنها را که یک دستگاه کامیون بود در ورودی شهر "کرمانشاه" توقیف کردند. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در بازرسی های انجام گرفته از این خودرو، 112 کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف شد. 

سردار جاویدان با اشاره به دستگیری هر 3 عضو باند، از انتقال خودروی توقیفی قاچاقچیان به پارکینگ خبر داد. 

افزایش 12 درصدی کشفیات مواد مخدر 

وی در ادامه از کشف حدود 3 تن مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد و گفت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که حدود 2 تن و 608 کیلوگرم بوده 12 درصد رشد داشته است. 

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: در این مدت 38 باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و 5 هزار و 244 نفر قاچاقچی، خرده فروش، توزیع کننده و حمل کننده مواد مخدر نیز دستگیر شده اند. 

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین از رشد 27 درصدی دستگیری قاچاقچیان و 25 درصدی حمل کنندگان مواد مخدر طی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل سخن گفت و افزود: دستگیری توزیع کنندگان و خرده فروشان نیز با سال گذشته تقریبا برابری می کند. 

وی در پایان گفت: از ابتدای امسال نیز تاکنون یک هزار و 304 معتاد متجاهر با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد معرفی شده اند.

 

مواد مخدر دستگیری تریک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر