کد خبر: 1050060 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان در یک عملیات موفق به کشف ۲۰۷ هزار عدد انواع موادمحترقه از یک دستگاه خودروی سواری شدند.

به گزارش ایلنا از همدان، سردار سلمان امیری با اعلام این خبر افزود: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و چهارشنبه آخر سال طرح برخورد با تهیه و توزیع کنندگان موادمحترقه در دستور کار ماموران قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان در حین گشت زنی در شهر همدان به راننده یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و به او دستور ایست می دهند.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: پس از توقف و بازرسی از خودروی یاد شده ۲۰۷ هزار عدد انواع موادمحترقه از داخل این خودرو کشف و متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

سردار امیری یادآوری کرد: چندی پیش نیز ماموران پلیس امنیت فرماندهی انتظامی استان همدان موفق شدند نزدیک به چهار تن و ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد پیش ساز برای ساخت مواد محترقه پُر خطر را کشف و ضبط کنند.

وی افزود: این مقدار مواد پیش ساز در یک کارگاه کوچک در شهر همدان کشف شد و متهمان با تهیه این مواد پیش ساز قصد ساخت مواد محترقه دست ساز و پر خطر و توزیع در سطح استان را داشتند که با هوشیاری پلیس استان شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان تاکید کرد: پلیس برابر قانون و با هماهنگی دستگاه قضایی با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه برخورد کرده و اجازه نمی دهد عده ای افراد سودجو سلامت و امنیت شهروندان را به مخاطره بیاندازد.

سردار امیری از خانواده ها به ویژه والدین خواست به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار به خاطر استفاده از موادمحترقه پرخطر، نسبت به مدیریت فرزندان اقدام کرده و در صورت مواجهه با موارد مشکوک موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

استان همدان ماموران پلیس مواد محترقه امنیت همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر