کد خبر: 1050056 A

دادستان قزوین:

دادستان قزوین گفت: باید تمام ظرفیت های قانونی را برای رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه صنایع بکار بگیریم تا گره‌های موجود را باز کنیم.

به گزارش خبرنگار اینا از قزوین، محمد قاسمی امروز در اولین نشست عارضه‌یابی صنایع استان قزوین، اظهار کرد: امیدواریم برگزاری مستمر این جلسات در بهبود وضعیت بخش صنعت و تولید استان موثر باشد و از همه ظرفیت‌های موجود در راستای حل مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران استفاده شود.

دادستان قزوین افزود: ما تلاش می کنیم در حیطه مسئولیت خود با بهره‌گیری از تمام ظرفیت های قانونی، مشکلات و موانع موجود را بر سر راه صنایع برطرف کرده و گره‌های موجود را باز کنیم.

 قاسمی ادامه داد: افرادی که در حوزه تولید وارد می‌شوند، باید به قوانین و مقررات بانکی، قضایی، حقوقی، بیمه‌ای و مالیاتی آگاه باشند، تا بتوانند نظرات جامعی را ارائه دهند و در شرایط مختلف تصمیمات درستی اتخاذ کنند.

وی با اشاره به تصمیمات و اقدامات صورت گرفته در راستای تسهیل و رفع موانع تولید در استان، گفت: اینگونه اقدامات در شرایط جنگ اقتصادی باید ادامه دار باشد، اما گاهی برخی مسئولان به حوزه صنعت نگاه تک بُعدی دارند که باید این نگاه را کنار بگذارند.

این مقام قضایی استان با بیان اینکه یکی از دغدغه های دستگاه قضایی حل مشکلات صنعتگران است، بیان کرد: فعالان بخش صنعت و تولید باید بدانند که مسئولان تمام تلاش خود را برای پیگیری مسائل آنها دارند و رسانه‌ای شدن این موضوعات می‌تواند باعث ایجاد انگیزه در بین سرمایه‌گذاران شود.

 دادستان قزوین یادآور شد: نباید تولیدکنندگان را در این شرایط حساس اقتصادی در انبوه مشکلات رها کرد و پس از آن انتظار اشتغال و تولید داشته باشیم، زیرا این انتظار درستی نیست و باید همه تلاش کنیم تا باری از دوش حوزه صنعت برداشته شود.

جنگ دستگاه قضایی صنعت قوانین و مقررات مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر