کد خبر: 1049972 A

عضو شورای شهر کرج:

رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شهری شورای شهر کرج با اشاره به اینکه ایجاد فضای سبز در حاشیه اتوبان تهران-کرج-قزوین خارج از وظایف قانونی مجموعه مدیریت شهری است،گفت: این مهم، یکی از پروژه‌هایی بود که شورای پنجم روی آن تأکید زیادی داشت.

به گزارش ایلنا از البرز ، مهدی حاجی قاسمی با اشاره به بهره‌برداری از فضای سبز حاشیه اتوبان تهران کرج - قزوین به طول ۱۴ کیلومتر در مسیر رفت‌وبرگشت، اظهار داشت: این مهم، یکی از پروژه‌هایی بود که شورای پنجم روی آن تأکید زیادی داشت.

دبیر دوم شورای شهر کرج با اشاره به اینکه ایجاد فضای سبز در حاشیه اتوبان خارج از وظایف قانونی مجموعه مدیریت شهری است، گفت: با این‌حال شورای شهر کرج بودجه‌ای برای تحقق این مهم اختصاص داد که خوشبختانه فرمانداری و هیات تطبیق نیز پذیرفتند و مجموعه مدیریت شهری توانست فضای بصری مناسبی برای مسافران عبوری از اتوبان فراهم کند.

عضو شورای شهر کرج با بیان این موضوع که مردم از مدیریت شهری توقع دارند، عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری کرج در تلاش است تا خدمات بهینه و مناسب همچنین درخور شهروندان را برای آنان فراهم کند و ایجاد حاشیه سبز اتوبان از جمله این خدمات به شمار می‌رود.

حاجی قاسمی در بخش دیگری از سخنان خود به بهره‌برداری از پارک ایران کوچک طی چند روز اخیر اشاره کرد و افزود: احداث این پارک با مساحت ۷ هکتار در محدوده مرکزی شهر، یکی از افتخارات شورای پنجم به شمار می‌رود.

وی در ادامه از ضرورت ساماندهی محدوده بهشت سکینه سخن گفت و افزود: این اقدام نیازمند کار فرا بخشی است و امید است بتوانیم با همکاری شهرداری کمالشهر این مهم را محقق کنیم.

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر کرج همچنین بر ضرورت ساماندهی محدوده شهید کلانتری تأکید کرد و با اشاره به اینکه این محدوده باوجود دست‌فروشان و منظر نامناسب زیبنده شهر کرج نیست، عنوان کرد: مسئولان مربوطه به این محدوده نیز توجه کرده تا به‌زودی شاهد ساماندهی آن نیز باشیم.

شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر