کد خبر: 1049923 A

رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد:

رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد گفت: با پیگیری قضایی، موانع و مشکلات 3 شرکت تولیدی در اشتهارد، رفع و اشتغال مستقیم 350 نفر حفظ شد.

به گزارش ایلنا از البرز ، علی بستامی با اشاره به ورود دادستانی و دادگستری شهرستان اشتهارد برای حل مشکلات واحدهای تولیدی گفت: در راستای پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی، دادگستری شهرستان اشتهارد با دعوت از مسئولان شهرستانی از جمله رئیس صنعت، معدن و تجارت، رئیس شرکت شهرک‌های صنعتی، بازرس شرکت خدماتی شهرک صنعتی، مدیر عامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی و دیگر مسئولان از کارخانه ها بازدید کردند.

رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد درباره جزئیات این برنامه که رئیس دادگستری و دادستان شهرستان متولی اجرای آن بودند، متذکر شد: در این روند سه شرکت برای بازدید انتخاب شدند که به دلیل مشکلات، فعالیت آنها دچار اخلال شده و برای رفع مشکلات خود به دادگستری شهرستان اشتهارد مراجعه کرده بودند.

وی با بیان اینکه حل مشکلات این سه شرکت نقش مهمی در حفظ اشتغال مستقیم 350 نفر دارد، تاکید کرد: این بازدیدهای میدانی نشان از پیگیری و جدیت دستگاه قضا برای رفع موانع تولید و اهتمام ویژه دادگستری به رصد مستمر فعالیت‌های بنگاه های اقتصادی و تشکیل جلسه با صاحبان آنها در راستای «بند چهارم از محور اول طرح تحول قضایی» دارد.

وی شرکت‌‌های تدبیران صنعت سپید، سبز گلشن تیراژه و روغن موتور فوکس ایرانیان را سه شرکت هدف این بازدید برشمرد و تصریح کرد: در حاشیه این بازدیدها دستورات مقتضی برای حل مشکلات صادر شده و پیگیری موانع پیش روی این واحدهای تولیدی تا حل کامل آنها ادامه دارد.

رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر