کد خبر: 1049651 A

محمدی زاده به ایلنا خبر داد:

مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که اطلاعیه منتشر شده در فضای مجازی با عنوان تعطیلی مدارس این استان تا پایان تعطیلات نوروزی صحت ندارد.

حمید محمدی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: اطلاعیه ای به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان تعطیلی مدارس استان از روز بیست سوم اسفندماه ۱۳۹۹ تا پایان روز سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ در فضای مجازی منتشر شده که صحت ندارد.

وی افزود: مدارس این استان تا روز بیست هشتم اسفندماه جاری در فضای مجازی و به صورت غیرحضوری باید فعالیت های آموزشی خود را ادامه دهند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، ساعاتی پیش در فضای مجازی اطلاعیه ای با این مضمون منتشر شد:‌

براساس اطلاعیه رسمی وزارت آموزش و پرورش ، براساس بند ۲ ماده ۷ مصوبه شورای عالی فضای مجازی و بخشنامه کارگروه کشوری و استانی مبارزه با کرونا به تاریخ ۹۹/۱۲/۱۲ ، تمامی کلاس‌های حضوری و غیر حضوری، کلاس‌های پیشرفته و فوق برنامه، کلاس های مراکز آموزش‌عالی و پژوهش‌سراها، موسسات آموزشی خصوصی و دولتی به دلیل کمک به کاهش تردد در شهر ها با نزدیک شدن به روز های پایانی سال و همچنین طبق مصوبه شورای عالی فضای مجازی جهت دوری موقتی دانش آموزان از این فضا و همچنین استراحت معلمین و مسئولان مدرسه ها ، از روز شنبه مورخ ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ تعطیل می باشد.

قابل توجه است که در تمامی تعطیلات نوروزی ( ۱ تا ۱۳ ) فروردین ماه ، تمامی فعالیت های آموزشی در شبکه ملی شاد تعطیل خواهد بود.

اداره کل آموزش و پرورش استان تعطیلات نوروزی روابط عمومی فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر