کد خبر: 1049605 A

با هدف کمک به کودکان نیازمند؛

نماینده‌سازمان‌های مردم نهاد شهرستان دشتی از راه‌اندازی پویش ملی «بانوی مهربانی» در سطح استان خبر داد و گفت: این پویش با هدف جمع‌آوری کمک های عیدانه برای کودکان نیازمند و محروم در ایام کرونا تا 29 اسفند 1399 راه اندازی شده‌ است.

مهدی عالی پور در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در بوشهر با اعلام این خبر گفت: پویش ملی بانوی مهربانی همزمان با خجسته سالروز بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) در پانزدهم بهمن ماه توسط معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و دفاتر امور بانوان استانداری های کشور با همکاری سازمان های مردم نهاد راه اندازی شده ‌است.

وی افزود : کانون  فرهنگی- اجتماعی زنان شهرستان دشتی با مجوز رسمی مسئول جمع آوری کتاب و اسباب بازی برای کودکان نیازمند و محروم استان بوشهر است و امیدوارم مردم نیکوکار و نیک سرشت و خیرین در نقاط مختلف استان بوشهر در این پویش ملی مشارکت گسترده داشته باشند.

عالی پور اضافه کرد : هم استانی‌ها برای اطلاع بیشتر در خصوص نحوه کمک های نوع دوستانه خود در پویش ملی بانوی مهربانی با شماره 09365913102 تماس بگیرند. 

لازم به ذکر است که هم‌اکنون بیش از ۴۰۰ سازمان مردم نهاد با مجوز وزارت کشور و دیگر سازمان‌ها در سطح استان بوشهر فعالیت دارند.

اسباب بازی استان بوشهر زنان کودکان وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر