کد خبر: 1049450 A

فرماندار کبودر آهنگ هشدار داد؛

فرماندار شهرستان کبودراهنگ به شهروندان درباره روند افزایشی شیوع کرونا در این شهرستان و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی هشدار داد.

به گزارش ایلنا، حجت الله مهدوی در ستاد پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا ویروس شهرستان کبودراهنگ، با در خواست از مردم برای جدی گرفتن موج چهارم کرونا گفت: در شهرستان کبودراهنگ به همت مردم و کسبه دوران سخت کرونایی را پشت سرگذاشتیم و شهرستان به وضعیت آرامش و رنگ آبی بازگشت اما به علت عادی انگاری، متأسفانه شهرستان وضعیت زرد به خود گرفته است که در صورت عدم رعایت موارد بهداشتی و افزایش تجمع ها، محدودیت ها دوباره اعمال خواهد شد.

وی اظهار کرد: با توجه به افزایش دوباره شیوع کرونا و تغییر وضعیت این شهرستان از آبی به زرد، مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند بنابراین از شهروندان می خواهیم با استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و دوری از تجمعات از شیوع کرونا جلوگیری کنند.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ خاطرنشان کرد: صادقانه اعلام می‌کنیم که شرایط کرونایی امروز خوب نیست و در این موقعیت، هیچ کس از این بیماری مصون نخواهد ماند چراکه سن شیوع ویروس کرونا در افراد کاهش یافته  و خانواده ها باید بیشتر مراقب کودکان و نوجوانان خود باشند.

مهدوی از اعضای ستاد کرونا خواست مراقب ساده انگاری مردم در بازار و سطح شهر باشند چراکه تاخت و تاز این ویروس مهلک مشخص نیست تا چه زمان ادامه داشته باشد بنابراین رعایت پروتکل های بهداشتی و موارد هشداردهنده از جمله زدن ماسک باید به یک فرهنگ تبدیل شود.

خانواده فرماندار شهرستان کودکان و نوجوانان ماسک ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر