کد خبر: 1049213 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت:خیران مدرسه ساز، زیر ساخت‌های علمی و آموزشی جامعه را توسعه می‌دهند و موجب اعتلای علم و فرهنگ در یک منطقه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت‌الله جمالی پور  در مراسم افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه شهر اسفرورین، اظهار کرد: خیران مدرسه ساز انسان‌های وارسته و نیک‌اندیشی هستند که در جهادی مقدس گام نهاده‌اند،  آثار کار نیک خیران سال‌های سال باقی می‌ماند و اثر خود را بر روی دانش‌آموزان می‌گذارد.

استاندار اساس کار در هر جامعه‌ای را توجه به آموزش و پرورش دانست و افزود:  کشورهایی که مسیر پیشرفت و آبادانی را در ابعاد مختلف طی کرده‌اند، توجه به نظام آموزش و پرورش را در دستور کار قرار داده اند.

جمالی پور تصریح کرد: ساختن یک کشور در سایه همکاری و مشارکت عمومی اتفاق می‌افتد و هر چقدر مردم در این مساله مشارکت داشته باشند قطعاً ثمرات بزرگی برای کشور خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مشارکت در ساخت مدرسه از کارهای ماندگاری است که اجر و پاداش آن حتی بعد از مرگ انسان نیز ادامه دارد، گفت: خیران مدرسه ساز تا به امروز به خوبی در این عرصه ایفای نقش کرده‌اند و امیدواریم این همکاری همچنان به شکل پررنگ خود تداوم داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد: خیران با درک صحیح و درست از محدودیت منابع مالی دولتی و با هدف ایجاد فرصت برابر آموزش و پرورش برای دانش آموزان وارد میدان شده‌اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

اسفروین از توابع شهرستان تاکستان در ۶۲ کیلومتری قزوین واقع شده است.

آموزش و پرورش جامعه دانش آموزان دولت مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر