کد خبر: 1049147 A

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران:

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران از شروع احتمالی پیک خطرناک بیماری در آینده نزدیک در این شهرستان خبر داد و تاکید کرد که این شهرستان در آستانه وضعیت فاجعه بار کرونایی است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، آرین غلامیان در جلسه ستاد کرونا گچساران گفت: امروز وضعیت استان خوزستان وخیم شده و همانگونه که بارها تذکر داده ایم، شهرستان ما در زمینه بیماری کرونا الگویی مشابه با خوزستان دارد و این موضوع به شدت ما را نگران کرده است.

وی افزود: هیچگونه تمایلی به تعطیلی صنوف نداریم اما در صورتی که امروز اداره صمت بر اساس دستورالعمل کشوری همت به کنترل و محدودیت مشاغل سطح سه و چهار نداشته باشد در آینده نه چندان دور ممکن است مجبور به تعطیلی صنوف سطح ۲ و غالب بازار شویم.

مُدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران گفت: تاکنون قریب به ۱۵۰۰ تست و بیش از ۵۰۰ بازدید انجام گرفته که با تشکیل چند تیم سیار، کانون های خطر همچون فرودگاه، ترمینال، فروشگاه های بزرگ، پمپ بنزین و کمپ های پر تردد به طور روزانه مورد ارزیابی قرار می گیرد.

غلامیان با تاکید بر ادامه طرح گشت های مشترک و افزایش تلاش برای بیماریابی و نمونه گیری در شهرستان گچساران از همه مردم خواست تا رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند چرا که شهرستان در آستانه وضعیت فاجعه باری قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، شهرستان گچساران از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز استان حدود 130 کیلومتر فاصله دارد. 

گچساران فاجعه کرونا - غلامیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر