کد خبر: 1048923 A

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خبرداد؛

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه راه زیادی برای رسیدن به بودجه خوب با اصلاح ساختار بودجه وجود دارد ، گفت: 90 هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان اختصاص یافت.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، گفت: بررسی بودجه 1400 از سوی مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان به پایان رسید.

مصطفی طاهری،  با بیان اینکه بندهای باقی مانده بودجه در آخرین جلسه مورد بررسی قرار گرفت،افزود: تبصره 12 در زمینه افزایش حقوق‌ها تا 25 درصد بود که طبق این تبصره برای تا 10 میلیون تومان این افزایش در نظر گرفته شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین بر اساس تبصره 2 بند "و"، 90 هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی برای همسازن سازی حقوق بازنشستگان اختصاص یافت.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از اختصاص اعتبار بیمه فرشبافی به سازمان تامین اجتماعی خبرداد و گفت: تبصره 14 نیز در خصوص هدفمندی یارانه‌ها بود که در جلسه آخر مورد بررسی قرار گرفت.

طاهری با بیان اینکه در خصوص تبصره 18 بند الف نیز 13 هزار میلیارد تومان برای امر اشتغال اختصاص یافت، ادامه داد: این مبلغ در بین استان‌ها به صورت تسهیلات و غیره برای کمک به اشتغال توزیع می‌شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز بودجه دارای ایراداتی است، خاطرنشان کرد: بخشی از بودجه شفاف تر و عادلانه‌تر شده و به بحث‌های محرومیت زدایی  و اشتغال در بودجه 1400 توجه ویژه‌ای شده است.

طاهری گفت: اقدامات انجام شده تنها یک گام محسوب می‌شود و راه زیادی برای رسیدن به بودجه خوب با اصلاح ساختار بودجه وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه امسال تا 15 درصد بودجه اصلاح شد، گفت: دولت می‌تواند در سه سال آینده بودجه بهتری را به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی /مصطفی طاهری /همسان سازی/تلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر