کد خبر: 1048840 A

مدیر روابط عمومی اداره کل بهزیستی فارس خبر داد:

مدیر روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان فارس از افتتاح ۲۴۰۰ مرکز مثبت زندگی در سراسر کشور خبر داد و گفت: سهم فارس در این افتتاح ۱۸۶ مرکز است.

به گزارش ایلنا، عبدالرحمن سلیم حقیقی افزود: در راستای تکریم احوال مددجویان، تسریع در اجرای امور رسیدگی به مسائل آحاد جامعه،حذف کاغذ، دقت و صحت اطلاعات، شفاف‌سازی فرآیندها و تصمیمات و حذف بروکراسی زائد و کاهش تردد غیرضروری مددجویان، این سازمان با طرح و اجرایی نو اقدام به راه‌اندازی مراکزی با نام مثبت زندگی کرده است.

وی تصریح کرد: مرکز خدمات بهزیستی با نام مثبت زندگی مرکزی غیر دولتی است که بر اساس بند ۴ ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، پروانه فعالیت دریافت و مجموعه ای از خدمات سطح یک سازمان بهزیستی در بستر فناوری اطلاعات و در راستای بهتر زیستن آحاد جامعه است که با نام اختصاری مرکز مثبت زندگی کار خود را آغاز کرده است. 

سلیم حقیقی افزود: بهزیستی سالهاست با رسالت بهتر زیستن گام برداشته و این بار آمده تا با انگیزه ای نو مسیر را در راه یاری رساندن هموارتر سازد تا با تکیه بر رعایت حال و حقوق افراد، تأثیر گر خدمت‌رسانی بهتری باشد .

وی همچنین از اشتغال ۱۱ هزار نفر نیروی متخصص در این مراکز خبر داد که از این تعداد ۷ هزار و پانصد مددکار تحصیل کرده برای اولین بار در این مراکز مشغول به کار شده اند.

وی در پایان اظهار داشت: فردا دوشنبه مراسم افتتاحیه این تبلور خدمت رسانی برای اولین بار در ایران به طور شفاف و به صورت ویدئو کنفرانس با حضور ریاست محترم جمهور و استاندار فارس انجام خواهد شد.

اشتغال بهزیستی جامعه خدمت رسانی روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر