کد خبر: 1048837 A

در راستای توجه مجموعه مدیریت شهری به رسانه؛

در راستای توجه مجموعه مدیریت شهری به رسانه و فعالیت های این حوزه، نخستین پارک رسانه این کلانشهر در بلوار نصر به بهره برداری رسید تا تعاملات اجتماعی را افزایش دهد.

به گزارش ایلنا، حیدر اسکندرپور شهردار شیراز در مراسم بهره برداری از پروژه های منطقه در آیین افتتاح بوستان رسانه گفت: در منطقه ۳ بالغ بر ۳۰ پروژه افتتاح شد که ۳ تا پروژه به نمایندگی از بقیه به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به کیفیت مطلوب مسیر دوچرخه سواری بوستان نور به عنوان دومین پروژه بهره برداری شده گفت: وجود چشم انداز و مناطر طبیعی در این مسیر دوچرخه سواری می تواند آن را یک پروژه شاخص مورد توجه قرار دهد.

 اسکندرپور افزود: حضور اعضای شورای شهر بیانگر پشتیبانی از این قیبل پروژه های انسان محور است.

وی ادامه داد:با رویکردی که در شورا و شهرداری وجود دارد این سبک از پروژه های انسان محور تقدیم مردم شیراز می شود.

شهردار شیراز ابراز داشت: به دلیل اینکه این نوع از پروژه ها در منطقه ۳ اجرا می شود نکته مهمی است و در ماه های آینده از این قیبل پروژه ها بیشتر به بهره برداری خواهد رسید.

شورای پنجم شیراز از پاکدست‌ترین ادوار شوراها بوده است

رئیس شورای شهر شیراز در آیین افتتاح پارک خورشید کلاه در شهرک زیبا شهر گفت: امروز افتخار می‌کنیم که در کنار همکارانی فعالیت می‌کنیم که یکی از پاکدست‌ترین شوراهای شهر شیراز را تشکیل داده‌اند. سید عبدالرزاق موسوی  ضمن تاکید بر پاکدستی شهرداری و شورا در دوره پنجم عنوان کرد: برای اثبات این موضوع می‌توان بودجه شهرداری، میزان پرداخت حقوق و دستمزد و اقداماتی که در منابع باقی‌مانده صورت می‌گیرد، بررسی شود.

رئیس شورای شهر شیراز در واکنش به ادبیات تند برخی منتقدان، ضمن گرامی‌داشت عید مبعث عنوان کرد: به برکت وجود پیامبر رحمت امروز در کنار هم و با اتکا به ارزش‌های دینی و اسلامی زندگی می‌کنیم؛ از همین رو بهتر آن است که با یکدیگر مهربان باشیم و شرایط همدیگر را درک کنیم.

ContentImages_115487

وی تأکید کرد: در این شرایط دشوار باید با شناخت درست از یکدیگر، شرایط  را برای مردم دشوارتر نکنیم. موسوی که خود سابقه حضور در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس و بیش از ده سال اسارت در اردوگاه‌های عراق را دارد، ابراز داشت: شهردار شیراز خود در دوران دانش‌آموزی در جبهه‌های جنگ حضور یافته است، همچنین دیگر اعضای شورای اسلامی شهر شیراز از جمله  نوذر امامی که در این جمع حاضر است، در دوران دفاع مقدس فرمانده گردان بود؛ بنابراین بهتر است با شناخت صحیح از همدیگر صحبت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه همه خدمتگزاران به مردم دل در گرو نظام دارند، گفت: ما به عزت و اقتدار ایران اسلامی علاقه مندیم و بهتر است نوع نگاهمان را به یکدیگر تغییر دهیم.

موسوی به تعبیری از رهبری درباره شوراها اشاره کرد و یادآور شد: ایشان تاکید کرده‌اند که هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به بندگان خدا نیست و در مبانی دینی ما همین موضوع مطرح شده است و معیار‌های بنده نیک خداوند نیز مشخص است.

رئیس شورای شهر شیراز ابراز داشت: همین مردمی که در این شهر زندگی می‌کنند نیز یا خود از خانواده‌های شهدا و رزمندگان‌اند و یا به طریقی دیگر در این شهر و کشور نقش‌آفرینی می‌کنند؛ بنابراین نباید مردم را تقسیم‌بندی کرد.

وی با اشاره به حضور تمامی اقشار جامعه در صحنه‌های نبرد و در پشت صحنه‌ها اظهار داشت: امروز شهردار، مدیران، کارکنان، کارگران و مهندسان شهرداری به بندگان خدا خدمت می‌کنند؛ بنابراین اقدام آنها معادل والاترین عبادت‌هاست، زیر انگیزه آن‌ها الهی است و اگر حتی دستشان را هم ببوسیم، کار چندانی نکرده‌ایم.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با تحسین اقدامات انجام‌شده در منطقه سه شهرداری شیراز، اظهار داشت: خوشبختانه ناظر این منطقه از جمله فعال‌ترین و پیگیر‌ترین اعضای شورا است و مجموعه حضور آقای نظری و مدیران و کارکنان با تجربه شهرداری در این منطقه می‌تواند فرصت خوبی برای توسعه منطقه شیراز محسوب شود.

موسوی در پایان ضمن تقدیر از پیگیری‌های مداوم یاوران شورا به‌ویژه در منطقه سه شهرداری  شیراز، اظهار داشت: معتقدم در شرایط سخت امروز، همگان باید برای خدمت به شهروندان یکدیگر را یاری کنیم.

جنگ رئیس شورای اسلامی شهر رسانه عراق هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر