کد خبر: 1048804 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با اشاره به افزایش 30 درصدی ترافیک شهری کرمانشاه با شروع خریدهای نوروزی، پیش بینی کرد این میزان در روزهای پایانی سال به بیش از ۵۰ درصد افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، "سرهنگ فضل الله شیری "با اشاره به افزایش ترافیک شهری در روزهای پایانی سال، گفت: هر ساله در آستانه عید نوروز با شروع خریدهای نوروزی شاهد افزایش ترافیک، به ویژه در معابر اصلی شهر هستیم. 

وی گفت: این حجم از ترافیک که روزانه در معابر شهری تردد می کنند نوید خوبی برای غلبه بر بیماری و قطع زنجیره بیماری کرونا نیست. 

سرهنگ شیری با اشاره به ادامه اجرای طرح زوج و فرد تا روز پایانی سال، گفت: جهت کنترل هرچه بهتر ترافیک، تعداد نیروها در خیابان‌های اصلی شهر افزایش داده شده است. 

رئیس پلیس راهور استان گفت: طرح محدودیت شبانه تردد در معابر شهری از ساعت 9 شب تا 3 بامداد با حضور کارکنان پلیس راهور در استان همچنان در حال اجرا است. 

وی با بیان اینکه معابر اصلی شهر تناسبی با حجم خودروهای عبوری آن ندارند، گفت: شاهدیم با یک پارک ساده کنار خیابان به راحتی این مسیرها دچار اختلال ترافیکی می‌شوند، بنابراین توصیه می‌شود افراد حتی المقدور از آوردن خودروهای شخصی به خیابان خودداری کرده و برای خرید بیشتر از بازارهای محلی استفاده کنند.

ترافیک پایان سال پلیس راهنمایی ورانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر