کد خبر: 1048747 A

دبیر شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان گفت: 450 اثر برای حضور در این جشنواره به دبیرخانه ارسال شده و نسبت به سال گذشته 1۵درصد رشد داشته است.

خیام وقار دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر مهر کاشان در مراسم رونمایی از پوستر این جشنواره در گفتگو با خبر گزاری ایلنا افزود: این تعداد اثر، شامل 200 اثر در بخش صحنه‌ای ،40 اثر در بخش کودک و نوجوان و در بخش نمایشنامه‌نویسی نیز بیش از 204 اثر است.

 وی با اشاره به برگزاری جشنواره امسال در شرایط بحران کرونا، درباره تاخیر در اعلام اسامی آثار برگزیده در این دوره از جشنواره اظهار داشت: 10 اسفند ماه زمان اعلام آثار راه یافته به جشنواره بود، اما به دلیل حجم بالای آثار رسیده، مقرر شد هیات انتخاب تا 20 اسفند ماه بعد از بررسی، اسامی آثار پذیرفته شده در این دوره از جشنواره را اعلام کنند.

شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان به دبیری خیام وقار کاشانی با تلاش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اجرای برنامه‌های جنبی از16 اسفند ماه سال‌ جاری در کاشان آغاز و برنامه‌های اصلی و مراسم اختتامیه آن فروردین ماه سال 1400 برگزار می‌شود.

همچنین در این آیین با حضور شهردار و رییس شورای اسلامی شهر کاشان از پوستر این جشنواره رونمایی شد.

 

تئاتر رشد فرهنگ و ارشاد اسلامی کودک و نوجوان کاشان جشنواره سراسری تاتر مهر کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر