کد خبر: 1048584 A

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین:

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های قزوین و هرمزگان ۲۵ کیلو موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ داود عبدالمالکی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد:  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از توزیع کنندگان مواد افیونی، مقادیری مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور خریداری و قصد دارد با یک دستگاه خودرو کامیون آن را به مقصد استان‌های مرکزی کشور منتقل کند، تحقیق در این زمینه را آغاز و با تأیید صحت خبر، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان بیان کرد: با هماهنگی مرجع قضایی و در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، خودروی حامل مواد مخدر را در یکی از محور‌های ارتباطی این استان متوقف و راننده آن را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ عبدالمالکی با اشاره به کشف ۲۵ کیلوگرم تریاک که در پوشش بار پیاز در خودرو جاسازی شده بود، افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

پلیس مبارزه با مواد مخدر عملیات مشترک فرمانده انتظامی استان مواد مخدر هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر