کد خبر: 1048541 A

مدیرکل راهداری استان خبر داد:

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از توزیع 68 هزار و 659 حواله لاستیک از مردادماه سال 97 تا بهمن ماه سال 99 با نرخ مصوب بین مالکین ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، ایوب کرد با بیان اینکه این تعداد لاستیک‌ها بین مالکانی توزیع شده که ناوگان آنان فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آنان فعال است، افزود: از ابتدای شروع طرح تاکنون تعداد 74 هزار و 333 حلقه لاستیک از سوی سازمان صمت تخصیص داده شده که منجر به صدور 68 هزار و 659 حواله از سوی ادارات و نمایندگی های این اداره کل و صنوف بخش حمل و نقل عمومی جاده ای استان شده است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، اظهار داشت: توزیع این لاستیک‌ها با هدف عرضه بدون واسطه و جلوگیری از ایجاد بازار کاذب با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت در حال انجام است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از تامین لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل برون شهری از محل لاستیک های تامین شده با ارز نیمایی خبر داد و افزود: رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری بار و مسافر استان می توانند با مراجعه به سامانه کالا به آدرس اینترنتی www.kala.ntsw.ir نسبت به تامین لاستیک مورد نیاز خود اقدام کنند.

کرد خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای استان می توانند هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهاد خود را از طریق سامانه تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ به این اداره کل انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

ارز استان سیستان و بلوچستان راهداری و حمل و نقل جاده سیستان و بلوچستان ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر