کد خبر: 1048493 A

فرمانده انتظامی کاشان خبر داد:

فرمانده انتظامی کاشان گفت: ۱۲۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) غیرمجاز قاچاق به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی از کارگاهی متروکه و غیرفعال در یکی از شهرک های صنعتی این شهرستان کشف شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و به کارگیری دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز قاچاق در کارگاهی متروکه و غیرفعال در یکی از شهرک های صنعتی شهر کاشان ماموران پلیس امنیت اقتصادی مراتب را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی محل مورد نظر و هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان در محل حاضر شدند و علاوه بر کشف ۱۲۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز قاچاق، یک نفر را در این زمینه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کاشان تصریح کرد: شناسایی و دستگیری مجرمان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و از مردم عزیز تقاضا می‌شود برای کمک به اقتصاد، آرامش و به ویژه امنیت جامعه، در صورت اطلاع از اینگونه موارد موضوع را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارز فرمانده انتظامی شهرستان قاچاق ماموران پلیس کاشان امنیت ماینر فرمانده انتظامی کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر