کد خبر: 1048426 A

با نظارت سازمان بازرسی استان صورت می‌گیرد؛

سازمان بازرسی کل استان قزوین جهت برخورد با متصرفان غیر قانونی خانه‌های سازمانی برای تخلیه این واحدها نظارت و پیگیری جدی اعمال خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سید محمدجواد حسینی مدیر روابط عمومی سازمان بازرسی کل استان قزوین اظهار کرد: بررسی دقیق و پیگیری موضوع تخلیه خانه های سازمانی که متصرفان آنها بیش از مهلت قانونی در این منازل سکونت یا بدون اطلاع دستگاه متولی اسکان داشته باشند، در دستور کار سازمان های متبوع قرار گرفته است.

مدیر روابط عمومی سازمان بازرسی کل استان بیان کرد: با بررسی سوابق خانه‌های سازمانی و گزارش انحرافات موجود از مقررات مربوط به مراجع قضایی، پیگیری‌های لازم صورت گرفت که در نهایت با حضور نماینده بازرسی کل، معاون پیشگیری دادگستری کل استان قزوین و ضابطان قضایی از این منازل، بازدید میدانی به عمل آمد و تعدادی از آنها نیز تخلیه شدند.

حسینی افزود: متاسفانه برخی ساکنان بیش از ۲۰ سال در منازل سازمانی حضور داشته اند که در این خصوص تاکنون برخورد موثری صورت نگرفته بود.

وی با بیان اینکه پیگیری موضوع نظارت بر اموال دولتی و تخلیه متصرفان غیرقانونی خانه های سازمانی در دستور کار این مرجع قرار دارد، ادامه داد: بررسی جامع موضوع خانه های سازمانی استان از اولویت های برنامه های نظارتی این بازرسی کل است و از مدیران دستگاه های اجرایی استان درخواست می شود قبل از پیگیری قضایی سازمان بازرسی با موضوع متصرفان غیرقانونی منازل سازمانی در اختیار خود، برابر مقررات برخورد موثر نمایند.

استان قزوین دستگاه های اجرایی استان سازمان بازرسی کل مدیر روابط عمومی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر