کد خبر: 1047975 A

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان:

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان از آمادگی استان همدان برای برگزاری سه انتخابات سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت‌های کرونایی، تجمع و دورهمی انتخاباتی با جمعیت زیاد ممنوع است.

به گزارش ایلنا از همدان، اسدالله ربانی مهر امروز در کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان با اشاره به آمادگی استان همدان برای برگزاری سه انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ در سال ۱۴۰۰ گفت: ستاد انتخابات استان بر اساس بخشنامه وزارت در زمان قانونی و با ابلاغ حکم کمیته ها توسط استاندار تشکیل شد و با برنامه ریزی فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی با تاکید بر پرهیز از تجمع و کمپین‌های شلوغ و لزوم استفاده از تبلیغات رسانه ها و فضای مجازی در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار داشت: اطلاع رسانی بیشتر به صورت مجازی و استفاده از ظرفیت رسانه های رسمی چون خبرگزاری ها، صدا و سیما و نشریات انجام شود.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان از رسانه ها خواست با ستاد انتخابات در راستای افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات همکاری لازم را داشته باشند.

ربانی مهر ادامه داد: رسانه های استان همدان در بحث کنترل کرونا همکاری بسیار خوبی داشتند و انتظار داریم در بحث مشارکت حداکثری در انتخابات و تبیین اهمیت جایگاه انتخابات ۱۴۰۰ با ستاد انتخابات استان همکاری کنند.

در پایان این مراسم با صدور احکامی «محسن فتاحی، محمدرضا خوش گفتار، میثاق گودرزی و شعبانی راد» نیز به عنوان اعضای کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان همدان معرفی شدند.

استان همدان انتخابات صدا و سیما فضای مجازی همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر