کد خبر: 1047743 A

مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال؛

در مرحله حذفی لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم بسکتبال شهرداری قزوین به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می‌رود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هفته چهاردهم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور در حالی به پایان رسید که بسکتبالیست های شهرداری قزوین این فرصت را داشتند تا با برتری مقابل اکسون تهران در مرحله پلی آف به حریف آسان تری نسبت به ذوب آهن اصفهان برخورد کنند.

شاگردان محمد رضا اسلامی در تیم بسکتبال شهرداری قزوین در دیدار با اکسون تهران علیرغم ارائه یک بازی زیبا و تماشایی تا ثانیه های پایانی با حریف تهرانی مساوی بودند، اما با خطایی که داور به سود اکسون گرفت، این تیم توانست با دو ضربه پنالتی که در سبد شهرداری جای داد، بازی را به سود خود به پایان برساند.

حالا با توجه به اتمام مرحله مقدماتی و با اینکه تیم بسکتبال شهرداری قزوین در رده ششم گروه دوم این مسابقات قرار گرفته باید با تیم سوم گروه مقابل که ذوب آهن اصفهان است، مصاف کند.

تیم شهرداری اگر می‌توانست دست پر بازی با اکسون تهران را پشت سر بگذارد، بدون شک در دیداری به مراتب آسان‌تر این فرصت را داشت که به مصاف تیم جوانان کشورمان برود.

مسابقات مرحله پلی آف در حالی از نوزدهم اسفندماه آغاز می‌شود که تیم برنده از دو برتری از سه دیدار مشخص می شود و جواز شرکت در مرحله یک چهارم نهایی را کسب می کند.

باشگاه های کشور بسکتبال ذوب آهن شهرداری لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر