کد خبر: 1047507 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 23 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و عدم گزارش موارد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 23 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 26 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: بر اساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای بیله سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

کرونا اردبیل

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 144 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 36 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته موارد فوتی با تشخیص کرونا در استان ثبت نشده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 23 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 18 نفر از اردبیل, یک نفر پارس آباد، یک نفر مشگین شهر و 3 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

علوم پزشکی کرونا اردبیل بستری کووید 19 بستری بیماران کرونا شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل بستری شدگان کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر