کد خبر: 1047438 A

فرماندار چُرام در گفت و گو با ایلنا :

فرماندار چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد از وقوع یک فقره قتل جوان حدود ۳۰ ساله در میدان مرکزی شهر چُرام مرکز این شهرستان خبرداد.

هادی فتاحی اصل در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: عصر امروز- پنجشنبه ۱۴ اسفندماه- تعدادی افراد ناشناس با اسلحه گرم در میدان مرکزی شهر چُرام مرکز شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد یک جوان حدود ۳۰ ساله این شهر را به قتل رسانده اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون شورای تأمین شهرستان تشکیل جلسه داده است، اظهارداشت: در این نشست تعدادی از معتمدین و ریش سپیدان محلی نیز حضور دارند.

فرماندار شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دلیل قتل و فرد قاتل مشخص نیست و باید بعد از دستگیری قاتل یا قاتلین به این سئوالات پاسخ داد.

فتاحی اصل از مردم شهرستان چرام خواست با رعایت اصل قانونمداری اجازه بدهند نهادهای مسئول تا حصول نتیجه پیگیری های لازم را انجام دهند و مراقب باشند عده ای به طور عمدی یا سهوی، آرامش منطقه را برهم  نزنند.

فتاحی اصل گفت: نهادهای مرتبط هم اکنون پیگیری های لازم جهت شناسایی و دستگیری ضارب و ضاربان این حادثه تلخ را در دستور کار قرار داده و اطلاع رسانی ها در زمان مشخص انجام می گیرد.

به گزارش ایلنا، شهرستان چُرام از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که با یاسوج مرکز این استان حدود ۱۷۰ کیلومتر فاصله دارد.

این شهرستان یکی از ایلات بزرگ پنجگانه استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

چرام فتاحی قتل با اسلحه نزاع دسته جمعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر