کد خبر: 1047256 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان:

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: خانه ووشو و رزمی قزوین تا پایان سال جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عباس علایی مقدم در بازدید از روند تکمیل و راه اندازی خانه ووشو و رزمی قزوین در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی قزوین، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت بالای استان قزوین در رشته های رزمی و ووشو تصمیم گرفتیم مکان مناسبی را به منظور راه اندازی خانه تخصصی این رشته های رزمی اختصاص دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: با هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد سالن ورزشی مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی قزوین به این رشته مهم اختصاص یابد.

علایی مقدم تصریح کرد: هم اکنون با اعتبار اختصاص داده شده و بازسازی، نصب تشک تاتامی و همچنین رینگ اختصاصی رزمی ، خانه اختصاصی ووشو و رزمی قزوین در آستانه بهره برداری قراردارد.

وی یادآورشد: با افتتاح این خانه ورزشی، دغدغه خانواده بزرگ ورزش های ووشو و رزمی برطرف شده و زمینه تمرین های مستمر و کسب موفقیت های بیشتر مهیا خواهد شد.

این مسئول ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته برای افتتاح این سالن ورزشی گفت: امیدواریم با بهره برداری از پروژه های نیمه تمام ورزشی استان، سرانه ورزشی استان قزوین افزایش یابد.

در این بازدید، حسین بکان معاون توسعه منابع و پشتیبانی، افسانه حسن نایبی معاون ورزشی، اسماعیلی مسئول واحد عمرانی و سلمانی رئیس هیات ووشو استان حضور داشتند.

استان قزوین جهان خانواده مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر