کد خبر: 1047181 A

یادداشت؛

این روزها در سطح استان شاهد برگزاری مراسمات و نشست های متعددی با مجوز دولت و یا توسط دولت هستیم که هر یک می تواند زنگ خطری برای انتشار ویروس کرونا باشد که انتظار می رود تا رئیس ستاد مبارزه با کرونا استان از برگزاری این تجمعات در راستای جلوگیری از افزایش این ویروس جلوگیری کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر، در حالی که به دلیل وضعیت شکننده ویروس کرونا شاهد رنگ بندی زرد اکثر شهرهای استان بوشهر هستیم و دولت از مردم می خواهد که از حضور در تجمعات خودداری کنند، اما شاهد برگزاری مراسماتی توسط دولت و یا با مجوز دولت در شهرهای مختلف استان هستیم.

به نظر می رسد که در این اوضاع و احوال نه تنها هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای برگزاری این‌گونه مراسمات وجود ندارد، بلکه می تواند عاملی برای شیوع بیشتر ویروس کرونا در استان باشد.

اخیراً نیز شاهد برگزاری نشست های انتخاباتی با موضوع ریاست جمهوری در نقاط مختلف استان بوشهر هستیم که اگر با مجوز دولت هم نباشد اما از برگزاری آنها اطلاع کامل داشته و دارند.

به راستی آیا در این ایام که ایجاد محدودیت ها و بستن راه ها باعث لطمه شدید به کسب و کار مردمان استان بوشهر شده است، برگزاری این برنامه ها به غیر از تشدید کردن اوضاع وخیم اقتصادی مردم استان بوشهر دستاورد دیگری نیز خواهد داشت؟

در هر صورت برگزاری هر گونه تجمع مردمی و دولتی همانند بمب عمل نکرده‌ای است که می‌توانند کام صدها خانواده را تلخ کند و لذا از نماینده ارشد دولت در استان بوشهر انتظار می رود تا با قدرت از برگزاری این برنامه ها که در حال حاضر هیچ دستاوردی برای مردم نخواهند داشت، پیشگیری و جلوگیری کند.

 

استان بوشهر دولت ریاست جمهوری کسب و کار ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر