کد خبر: 1046947 A

فرماندار باشت خبر داد:

فرماندار باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ستاد انتخابات در فرمانداری این شهرستان خبر داد و از کاندیداهای انتخابات شورای شهر باشت خواست اینترنتی ثبت نام کنند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سید مسعود حسینی گفت: از روز 20 اسفندماه هم ثبت نام به صورت اینترنتی از داوطلبان انتخاباتی شورای شهر شروع می شود.

وی با اشاره به اینکه زمان ثبت نام به مدت یک هفته است و بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام کنندگان کُد رهگیری خود را با مراجعه به فرمانداری تحویل خواهند داد، خاطرنشان کرد: در مرحله دوم نیز اقدام به تشکیل هیات اجرایی و معتمدین می کنیم.

فرماندار باشت افزود: برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در این شهرستان پیش‌بینی‌های لازم انجام شده و درخواست های‌مان را ارائه داده ایم.

حسینی گفت: به نامزدهای انتخاباتی توصیه می‌کنیم از  تبلیغات انتخاباتی پرهیز و چون شرایط کشور و استان شرایط کرونایی است، انتظار داریم که نامزدهای انتخاباتی از تجمعات و نشست های شبانه خودداری کنند.

وی افزود: ستاد جرائم انتخاباتی در دادگستری شهرستان باشت تشکیل شده است و در صورت بروز تخلفات، مستندات لازم را جمع آوری و برابر آن تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا تاج گردون منتخب یازدهم شهرستان گچساران و باشت بود که اعتبارنامه وی از سوی این مجلس مورد تایید قرار نگرفت.

شهرستان باشت از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز استان حدود ۱۰۰ کیلومتر فاصله دارد.

انتخابات باشت میان دوره ای مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر