کد خبر: 1046756 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبرداد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از اجرای مرحله نخست طرح ویژه نظارتی نوروز از ۱۵ تا ۲۹ اسفند و مرحله دوم طرح نیز از یکم تا ۲۰ فروردین ماه سال جدید در استان قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هوشنگ محمدی با اعلام این خبر گفت: با اجرای این طرح، گشت‌های مشترک سیار تعزیرات حکومتی به همراه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و دیگر دستگاه‌های ذیربط در مراکز خرید، فروشگاه‌ها و بازار افزایش می‌یابد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، پرونده تشکیل و برای صدور حکم در اسرع وقت و خارج از نوبت اقدام می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اضافه کرد: رسیدگی بدون تشریفات کم‌هزینه بودن و مدت کم زمان رسیدگی به تخلف‌ها از جمله ویژگی‌های اصلی طرح‌های تعزیرات حکومتی بویژه طرح نوروزی در جهت بازدارنده بودن تخلفات صنفی است.

محمدی ادامه داد: عمده مراکز مورد هدف در اجرای طرح ویژه نظارتی نوروز با توجه به شیوع کرونا مراکز عمده تهیه و توزیع مواد غذایی از جمله‌رستوران‌ها، بیرون‌برها، پزندگی‌ها، فروشگاه‌های‌زنجیره‌ای، اغذیه‌فروشی‌ها، قنادی ها، مراکز توزیعی، مراکز خدماتی، انبارها، سردخانه ها، میدان‌های میوه و تره بار، جایگاه‌های سوخت، کلینیک ها، داروخانه ها، فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی، آمبولانس‌های خصوصی است.

وی افزود: شهروندان می‌توانند شکایت خود را از طریق سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی ثبت کنند.

استان قزوین تجهیزات پزشکی تعزیرات تهیه و توزیع مواد نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر