کد خبر: 1046517 A

سرمربی‌تیم فوتبال گل ریحان البرز:

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز با گلایه از کیفیت زمین تمرین تیمش و مصدومیت بازیکنانش گفت: استحقاق کسب حداقل امتیاز مقابل حریف قدرتمند خود را داشتیم.

به گزارش ایلنا از البرز، اصغر مازیار عصر امروز سه شنبه پس از کسب تساوی یک بر یک مقابل شهرداری آستارا در چارچوب هفته شانزدهم لیگ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و اگر به موقعیت های حساس بازی نگاهی داشته باشیم‌ می‌بینیم که حق تیم ما کسب امتیاز بود و اگر بازیکنان از موقعیت ها به خوبی استفاده می کردند می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

مازیار گفت: حریف ما خیلی قدرتمند بود و دوم جدول بودند ولی ما با برنامه هایی که داشتیم حریف را مجبور کردیم که مطابق میل ما بازی کند.

وی ادامه داد: تیم ما هنوز کامل نشده و مصدومان هنوز به شرایط بازی نرسیدند و گله دارم از شرایط زمین تمرین که باعث مصدومیت بیشتر بازیکنانم شده است.

مازیار ادامه داد: از مسئولان البرز گله دارم و امیدوارم زمین تمرین خوبی برای نماینده استان مهیا شود.

سرمربی گل ریحان در ارتباط با داوری بازی هم گفت: قصد اعتراض ندارم ولی قاضی میدان در این دیدار بیش از حد اشتباه داشت و به نوعی ما را از کسب سه امتیاز محروم کرد ولی در نهایت به آنها خسته نباشید می‌گویم و آرزوی موفقیت برای تیم داوری در دیدار های اینده دارم.

تیم گل ریحان فوتبال البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر