کد خبر: 1046475 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کهیلویه و بویراحمد از دستگیری ۱۲ سارق و چهار مالخر حرفه ای سیم برق و کابل مخابراتی با اعتراف به ۶۵ فقره سرقت و کشف اموال مسروقه به ارزش پنج میلیارد ریال در شهرستان بویراحمد خبر داد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سردار "کیقباد مصطفایی" فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق و قطعی مکرر برق در سطح شهرستان "بویراحمد" موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از انجام تحقیقات پلیسی گسترده ۱۲ نفر سارق و چهار مالخر را شناسایی و طی چندین عملیات جداگانه و ضربتی به صورت همزمان دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان گفت: متهمان در بازجویی های اولیه به ۶۵ فقره سرقت سیم برق هوایی و کابل مخابراتی در سطح شهرستان "بویراحمد" اعتراف و یک هزار و ۵۰۰ کیلو سیم برق هوایی و کابل مخابراتی از نوع مس، ۲ دستگاه تلویزیون، یک دستگاه کامپیوتر با تجهیزات کامل، لب تاپ، پمپ آب، شیرآلات ساختمانی، چمن‌زن بزرگ، وسایل آرایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، لوازم ماشین سنگین و ۱۶ دستگاه کارتخوان از آنان کشف و ضبط کردند.

مصطفایی در پایان با اشاره به اینکه کار‌شناسان ارزش کالاهای کشف شده را پنج میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

سارق دستگیری شبکه های برق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر