کد خبر: 1046465 A

شهردار قزوین مطرح کرد:

شهردار قزوین گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی طرح استقبال از بهار در قزوین اجرا می شود، اما پذیرش مسافر و گردشگر را در این ایام نخواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سیاوش طاهرخانی در جلسه شورای ترافیک استان اهار کرد: توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، امسال نیز همانند هر سال علاوه بر ارائه خدمات عمومی در سطح شهر اقداماتی در راستای خدمات‌رسانی بهینه به شهروندان و ارتقای سطح رضایتمندی آنان در دستور کار قرار دارد.

شهردار قزوین افزود: سال‌های گذشته بیشتر برنامه‌های این شهرداری در راستای جذب مسافران نوروزی انجام می‌شد اما در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ پذیرش مسافران نخواهیم داشت و برنامه‌ها در راستای تقویت روحیه شهروندان و پاکیزگی شهری خواهد بود.

طاهرخانی با اشاره به اقدامات برنامه‎ریزی شده در اجرای طرح استقبال از بهار افزود: در آستانه فرارسیدن فصل بهار و با هدف زیباسازی و طراوت محیط شهری، طرح گلکاری بهاره در استان قزوین در دست اجرا است و مرمت و روکش آسفالت تمام معابر اصلی سطح شهر در دستور کار قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: مردم در شرایط کنونی نیازمند روحیه مضاعف هستند بنابراین فضا سازی شهری، گل کاری‌ و نصب بنر تعطیل نخواهد شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: شهرداری قزوین در ایام نوروز بنرهای مناسبتی را نصب خواهد کرد و عوامل آتش نشانی، پرسنل خدمات شهری، فضای سبز و ترافیک در ایام عید در آماده ‎باش به سر خواهند برد.

شهردار قزوین تاکید کرد: بهار ۱۴۰۰ به واسطه شیوع ویروس کرونا اقداماتی برای جلوگیری از  انتقال بیماری در جامعه  برپایی چادر در سطح پارکها و بوستان‌ها و اسکان مسافر خودداری خواهد شد.

طاهرخانی ادامه داد: بهسازی تجهیزات ترافیکی در قالب طرح استقبال از بهار در سطح معابر شهری در دستور کار قرار گرفته است و تعویض تابلوهای اخباری و انتظامی فرسوده و آسیب‌دیده همچنین رنگ‌آمیزی پایه تابلوها، دکل چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و چشمک‌زن از جمله اقدامات خواهد  بود.

استقبال از بهار ایام عید سال نو شهرداری ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر