کد خبر: 1046262 A

با امضای تفاهمنامه ای انجام شد؛

تفاهمنامه تجهیز ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد به اینترنت رایگان میان شهرداری و شرکت رایتل با حضور محمدرضا کلائی شهردار مشهد و یاسر رضاخواه نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطی رایتل امضا شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدرضا کلائی شهردار مشهد در جلسه امضا تفاهمنامه میان شهرداری مشهد و شرکت رایتل، برای تجهیز ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد به اینترنت رایگان وای‌فای گفت: برای تجهیز ناوگان اتوبوسرانی به اینترنت باتوجه به استفاده شهروندان از این وسیله نقلیه با شرکت رایتل به جمع‌بندی رسیدیم.

وی ادامه داد: آماده مجهز شدن ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد به اینترنت وای‌فای برای استفاده زائران و مجاوران با همکاری این شرکت هستیم.

photo_2021-03-02_12-40-37

کلائی افزود: در مرحله اول صد دستگاه اتوبوس مجهز به اینترنت رایگان خواهند شد.

آیدا مهربان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد نیز در این جلسه گفت: این تفاهمنامه با هدف مجهز شدن سیستم ناوگان شهری به تکنولوژی انجام شد، زیرا تکنولوژی ابزاری است تا ما رغبت بیشتری را در مردم برای استفاده بیشتر  از حمل و نقل عمومی ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: امید داریم با تجهیز بقیه ناوگان تبعات آن را در ترافیک روان شهر ببینیم.

سعید حسینقلی زاده مقدم، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد نیز گفت: برای اجرای این طرح به صورت پایلوت از لحاظ فنی خطوط بی.آر.تی را در نظر گرفته‌ایم و امیدواریم با استقبال مردم این خطوط افزایش یابد.

اتوبوس اینترنت شهرداری مشهد شهردار مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر