کد خبر: 1046178 A

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز از اعلام زمان‌بندی و روش‌های ثبت‌نام الکترونیک و حضوری انتخابات ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان شیراز، محمدرضا امیری از آغاز ثبت‌نام داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه 20 اسفند ماه خبر داد و اظهار داشت: داوطلبان فرصت دارند تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه 26 اسفندماه به مدت 7 روز، جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز به 4 روش پیش‌بینی شده برای ثبت‌نام اولیه اشاره و خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند از طریق اپلیکیشن موبایلی بارگذاری شده در پرتال وزارت کشور و همچنین نسخه دسکتاپی (کامپیوتر)اقدام به ثبت نام کرده و پس از دریافت کد رهگیری، جهت تکمیل فرایند ثبت‌نام به فرمانداری مراجعه کنند.

امیری افزود: داوطلبان همچنین می‌توانند ضمن مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، ثبت‌نام اولیه را انجام داده و با در دست داشتن کد رهگیری، مرحله ثبت نهایی را در محل فرمانداری شیراز تکمیل کنند.

فرماندار شیراز به امکان مراجعه حضوری داوطلبان به محل فرمانداری از ساعت 8 تا 18 هر روز و انجام کلیه فرآیندهای ثبت نام در محل فرمانداری به عنوان گزینه دیگر اشاره کرد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز ابراز امیدواری کرد با مراجعه تدریجی داوطلبان در طول مدت 7 روز مهلت تعیین شده ثبت نام، شاهد عدم ازدحام جمعیت و رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی در راستای حفظ سلامت مراجعین و ثبت نام کنندگان باشیم.

 

الکترونیک انتخابات دولت انتخابات شورای شهر فرماندار شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر