کد خبر: 1045733 A

مدیرکل بنیاد شهید البرز مطرح کرد:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به 22 اسفند روز بزرگداشت ارزش‌های انقلاب و روز تجدید میثاق با شهیدان، گفت: از ظرفیت ایثارگران و تمام دستگاه های اجرایی برای بزرگداشت روز شهدا، استفاده می شود.

به‌گزارش ایلنا از البرز، سلیمان رستمیان در نشست شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا را روز تجدید میثاق با شهدا دانست و اظهار داشت: امروز کمترین وظیفه ما در قبال شهدا حفظ ارزش‌های انقلاب و ادامه راه این کبوتران خونین بال است. ترویج ارزش‌های انقلاب، ترویج منش و راه شهدا در جامعه و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت از جمله اهدافی است که در 22 اسفند باید بدان پرداخته شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، هدف از بزرگداشت روز شهدا را نهادینه کردن این روز در جامعه دانست و افزود: تلاش برای بزرگداشت 22 اسفند باید بسیار عمیق و تاثیرگزار باشد، باید کاری کنیم تا این 22اسفند روز بزرگداشت شهدا مناسبت صرفا کاغذی و درج شده در تقویم نباشد و یاد و خاطره شهدا را برای همیشه در ذهن مردم نهادینه کنیم. امروز اگر برای زنده نگه داشتن یاد و راه شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج ارزشهای انقلاب تلاش نکنیم شرمنده شهدا خواهیم بود.

رستمیان در ادامه با بیان اینکه استفاده از ظرفیت ایثارگران و تمامی دستگاه های اجرایی برای بزرگداشت روز شهدا از اهمیت خاصی برخوردار است گفت: تلاش همه باید برای بزرگداش روز شهدا باشد. شکی نیست مردم شهید پرور ایران اسلامی به تأسی از وصایای جاوید و ارزشمند امام خمینی(ره ) و آموزه‌های مقام معظم رهبری، تجلیل شهیدان و تکریم خانواده معظم شهدا را رسالت خطیر خود در پاسداری از خط سرخ شهادت و ره آوردهای شهیدان برای عزت و سربلندی کشور میدانند و برای بزرگداشت این روز تلاش خواهند کرد.

وی در ادامه با شاره به پایان بهسازی گلزار شهدای امام زاده محمد علیه السلام کرج گفت: عملیات مرمت و بهسازی این گلزار پایان یافته است و باید هرچه سریعتر با هماهنگی های لازم و تکمیل کارهای باقی مانده از جمله نصب تصاویر شهدا بر روی مزارها، بتوانیم از این گلزار در آستانه روز شهدا رونمایی کنیم.  

رستمیان گفت: گلزار شهدای امام زاده محمد علیه السلام چهارمین گلزار کشور است که باید تلاش کنیم تا این گلزار و دیگر گلزارها به قطبی فرهنگی برای رجوع مردم تبدیل شوند.

مدیرکل بنیاد شهید البرز روز شهدا در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر