کد خبر: 1045688 A

مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به پوشش ۱۰ هزار یتیم و فرزندان محسنین در این استان از سوی حامیان، گفت: تلاش می شود با پویش «ایران مهربان» در سال آینده هیچ یتیمی بدون حامی نباشد.

به گزارش ایلنا از رشت، عباس اهرابی به روز احسان و نیکوکاری اشاره و اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا پایگاهی برای جمع آوری کمک‌های مردمی همانند سال‌های گذشته نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه چند پایگاه به صورت نمادین در میادین اصلی شهر برپا خواهد بود، تأکید کرد: بیشتر توصیه ما به کمک‌ها از طریق فضای مجازی و به صورت غیر حضوری و الکترونیکی است.

اهرابی به روش‌های جمع آوری کمک‌های مردمی اشاره کرد و ادامه داد: خیران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد #۰۱۳*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۱۹۲۴۱ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۸۷ نزد صندوق امداد ولایت استان گیلان، کمک‌های خود را واریز کنند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به حمایت بیش از ۱۰ هزار یتیم و فرزندان محسنین در این استان از سوی حامیان، گفت: به دنبال این هستیم تا با اجرای پویش «ایران مهربان» تا بهار سال آینده هیچ یتیم بدون حامی در استان گیلان نداشته باشیم.

وی در ادامه به بخشی از اهداف اجرای این پویش اشاره و اضافه کرد: بهبود وضعیت معیشتی و رفع نیازها و مشکلات خانواده‌های ایتام و فرزندان محسنین از مهم‌ترین اهداف این طرح است.

اهرابی افزود: هر کدام از ایتام و فرزندان محسنین یک شماره کارت دارند که حامیان می‌توانند مبالغ خود را به این کارت واریز کنند.

استان گیلان ایران پوشش کمیته امداد مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر