کد خبر: 1045686 A

ایلنا ازحواشی سفر احمدی‌نژاد به کهگیلویه و بویر احمد خبر می دهد؛

محمود احمدی‌نژاد صبح امروز- دوشنبه 11 اسفندماه - برای بازدید از مناطق زلزله‌زده سی‌سخت به این شهر در استان کهگیلویه و بویر احمد سفر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یاسوج، رئیس دولت نهم  و دهم جمهوری  اسلامی ایران در حالی به این شهرستان سفر کرده‌ که موج چهارم کرونا در بیشتر استان‌ها از جمله استان کهگیلویه و بویر‌احمد آغاز شده و اغلب شهرستان‌های  کشور درگیر کرونای انگلیسی هستند.

از سوی دیگر ازدحام مردمی که گرفتار مشکلات زیادی هستند می‌تواند موجب همه‌گیری دوباره این ویروس و تبدیل وضعیت این شهرستان به قرمز شود. مردمی که در این روزهای سرد و برفی با بی‌خانمانی  ناشی از  زلزله اخیر دست و پنجه نرم می‌کنند حال باید به خاطر سفرهای غیر ضرروی برخی از مسئولان وقت و سابق مصیبت‌ کرونای انگلیسی را  نیز تجربه کنند.

برخی از نمایندگان سابق مجلس از جمله ستار هدایت‌خواه  هم در نشست مجازی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد درخصوص سفر” احمدی نژاد” به شهر سی سخت واکنش نشان داد.

این نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس در واکنش به سفر احمدی‌نژاد به «سی سخت»به یک رسانه محلی گفت:«فکر نمی‌کنم احمدی نژاد،امکانات و اختیارات دولتی و حاکمیتی داشته باشد.اگر امکانات مردمی در اختیار دارد که به کمک مردم سی سخت بیاید خوب است،اما اگر غیر از این باشد ،سفر او به سی سخت دردی از مردم این شهر دوا نخواهد کرد.»

برخی از شهروندان سی سخت هم در گفت وگو با ایلنا  سفر احمدی‌نژاد را مانند سفرهای دیگر او نمایشی دانسته و علت آن را نزدیکی به زمان انتخابات اعلام کردند.

حجم ویدئو: 23.65M | زمان ویدئو: 00:00:19
احمدی نژاد زلزله کروناویروس کرونای انگلیسی سی سخت زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر