کد خبر: 1045568 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات رفع موانع تولید در شهرستانهای محروم مورد توجه قرار گیرد، گفت: حوزه صنعتی شهرستانهای طارم، خدابنده و ماهنشان به نسبت سایر شهرستانها محروم‌تر هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فتح‌اله حقیقی در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان، با بیان اینکه تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا جزو استان هایی باشیم که در حوزه تولید مشکل کمتری دارند، افزود: متاسفانه برخی مشکلات و اتفاقات اجتناب ناپذیر است.

استاندار زنجان، با بیان اینکه با برگزاری جلسات ستاد رفع موانع تولید اقدامات بسیار موثری در حوزه تولید انجام شده است، عنوان کرد: توجه به این حوزه منجر به افزایش تولید در استان شده است.

حقیقی، با تاکید بر اینکه مشکلات واحدهای تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به صورت کامل رصد می‌شود ، افزود: این اقدامات باعث شده واحدهای بسیار خوبی به چرخه تولید برگردند.

وی با تاکید بر اینکه برخی از واحدهای بزرگ استان مانند ایران‌ترانسفو منجر به تعطیلی می‌شد تصریح کرد: در حال حاضر با رفع مشکل بسیاری از واحدهای تولیدی بزرگ در استان منجر به تامین بخشی زیادی از نیازهای استان و کشور در حوزه صنعت شدیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه با برطرف شدن مشکل شرکت فولادکاران افق 75 درصد نیاز کشور به مفتول های فولادی تامین شد، ادامه داد: طرح توسعه نخ تایر نیز نیاز کشور به تولید ایربگ را تامین می‌کند.

حقیقی با بیان اینکه محرومیت واحدهای تولیدی در برخی از شهرستان زیاد است تاکید کرد: سازمان صمت جلسات تسهیل و رفع موانع تولید را در ماهنشان، خدابنده و طارم نیز برگزار کند تا مشکلات واحدهای تولیدی در این شهرستانها را مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه این سه شهرستان نسبت به ابهر و زنجان در حوزه صنعت محروم‌تر هستند، اضافه کرد: واحدهایی که در این شهرستانها مستقر هستند اگر مشکلاتی داشته باشند باید به مشکلات آنها رسیدگی شود.

استاندار زنجان /مناطق محروم /کرونا ویروس /جلسات رفع موانع تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر