کد خبر: 1045462 A

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اعلام کرد:

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: فاز سوم بوستان امام علی (ع) قزوین ۶۵ درصد رشد فیزیکی دارد و در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سلیمان بهرامی اظهار کرد: منطقه دو شهرداری قزوین در سال ۹۹ تمرکز زیادی را برای اجرای پروژه های عمرانی خود داشته که خوشبختانه تا حدود زیادی هم موفق شده است.

 سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین افزود: یکی از مهم ترین این پروژه ها فاز سوم بوستان امام علی (ع) که در نزدیکی شهرک عارف ناحیه آزادگان این منطقه در حال انجام است و می تواند فضای زیبایی را برای این منطقه از شهر به وجود بیاورد.

بهرامی ادامه داد: این بوستان در مساحت  ۲ و نیم هکتار در حال احداث است و فاز نخست و دوم  آن در سال گذشته و اوایل امسال به بهره‌برداری رسید.

وی اضافه کرد: متاسفانه در حال حاضر در زمینه اعتبارات این پروژه با مشکلاتی رو به رو هستیم و این پروژه به لحاظ مالی تنها ۲۵ درصد رشد کرده که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم این مشکل هم برطرف شود.

این مسئول یادآور شد: این منطقه علاوه بر پروژه فاز سوم بوستان امام علی (ع) پروژه های مهم دیگری مانند خانه تئاتر قزوین، سوله ورزشی شرق باهنر، مجموعه ورزشی شقایق ۲ و غیره را در دست احداث دارد.

منطقه ۲ شهرداری قزوین یکی از مناطق سه گانه شهرداری قزوین است.

این منطقه دارای ۲ ناحیه شهری آزادگان و شهیدبابایی است.

امام علی رشد زیبایی سه گانه شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر