کد خبر: 1045408 A

از اول آبان تاکنون و در قالب طرح برق امید؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از تخفیف ۱۰۰ درصدی برق برای ۱۱۸ هزار مشترک استان اردبیل از اول آبان ماه سالجاری تا به امروز و در قالب طرح برق امید خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین قدیمی با اشاره به اینکه از این تعداد ۴۵ هزار مشترک روستایی و ۷۳ هزار مشترک شهری مشمول تخفیف صددرصدی برق شده اند، عنوان کرد: هدف طرح برق امید اصلاح الگوی مصرف مشترکان خانگی با بهره گیری از سازوکارهای تشویقی و بازدارنده است و مشترکان به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند.

وی افزود: برای هر دسته متناسب با منطقه جغرافیایی، الگوی مصرف برق تعیین می شود و مشترکان به تناسب مشارکت در این طرح از مزایای تشویقی شامل تخفیف تا ۱۰۰ در صد تعرفه برق بهره مند می شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل همچنین  از راه اندازی قبض برق دیجیتال در اپلیکیشن برق من خبر داد و افزود: در قبض دیجیتال علاوه بر مشاهده مبلغ قبض، تحلیل جایگاه مصرف برق مشترک نسبت به بقیه شهروندان ،مشخصات کامل و تصویر چهره و زمان مراجعه بعدی مامور قرائت قابل مشاهده است.

قدیمی افزود: اینکه مشترک مشمول طرح برق امید می شود یا چقدر فاصله دارد و چگونه و با چه راهکارهایی می تواند مبلغ قبض برق را صفر کند، از دیگر اطلاعاتی است که قبض دیجیتال در اختیار مشترکان برق قرار می دهد.

برق امید حسین قدیمی برق اردبیل تخفیف برق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر