کد خبر: 1045060 A

رئیس هیات ورزش‌های کارگری استان اصفهان خبر داد:

رئیس هیات ورزش های کارگری استان اصفهان گفت: برنامه داریم ورزش و نشاط را در کارخانه ها در دستورکار قرار دهیم و سعی می‌کنیم در بحث ورزش‌های همگانی دوشنبه و چهارشنبه های ورزشی را در کارخانه ها دنبال کنیم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، قاسم ستاری در افتتاحیه دفتر هیات ورزش های کارگری استان اصفهان، اظهار کرد: حدود 40 رشته ورزشی در قالب انجمن زیر نظر هیات ورزش های کارگری فعالیت می کند که حدود شش سال متوالی به عنوان هیات برتر در کل کشور شناخته شده است.

وی با بیان اینکه استان اصفهان در حوزه ورزش کارگری قهرمانان خوبی دارد ادامه داد: برنامه داریم ورزش و نشاط را در کارخانه‌ها در دستورکار قرار دهیم و سعی می‌کنیم در بحث ورزش‌های همگانی دوشنبه و چهارشنبه های ورزشی را در کارخانه ها دنبال کنیم.

رئیس هیات ورزش های کارگری استان اصفهان با اشاره به اینکه خانم ها محور خانواده هستند، تصریح کرد: برنامه داریم ورزش بانوان را با جدیت بیشتری دنبال کنیم، چرا که وقتی مادر خانواده وارد فضای ورزش شود قطعا دیگر اعضای خانواده هم به سمت ورزش می آیند.

دفتر هیات ورزش های کارگری استان اصفهان با حضور حسین زیبایی معاون توسعه و نرگس قدوسی معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، نماینده اداره کل کار و باشگاه کارگران اصفهان افتتاح شد.

اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اصفهان خانواده نمایندگان مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر