کد خبر: 1044887 A

سرپرست هیات ورزش جانبازان و معلولان استان خبر داد:

سرپرست هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان رضوی گفت: زنان و مردان وزنه بردار جانباز و معلول استان در قالب ۲ تیم به مسابقات قهرمانی پاراوزنه برداری کشور اعزام شدند.

به‌ گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، وحید نیکفرجام در این خصوص افزود: تیم پاراوزنه‌برداری بانوان خراسان‌رضوی با ترکیب عالمی نژاد، جلیلیان و زرگرانی با مربیگری فاطمه ناصر در این مسابقات شرکت کرده است.

وی ادامه داد: دومین دوره رقابت‌های پاراوزنه‌برداری قهرمانی کشور، یادبود پهلوان سیامند رحمان و بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی، در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از روز شنبه ۹ اسفند ماه در محل کمپ فدراسیون جانبازان و معلولان در تهران آغاز شده است.

سرپرست هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان رضوی گفت: همچنین تیم هفت نفره پاراوزنه‌برداری مردان استان نیز از ۱۰ تا ۱۳ اسفند ماه در تهران به میدان خواهند رفت.

وی افزود: این مسابقات با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کمپ فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان برگزار می شود و تیم مردان استان با ترکیب امیرسجاد یوسفی زاده، علی سیفی، حسین فرخنده، آرش شریفی، محمدرضا امیری، حسین فسنقری و ناصر محمدی با مربیگری مجید فرامرزی و سرپرستی حامد نکاحی در این رقابت ها حضور دارد.

جانبازان خراسان رضوی زنان مردان معلولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر