کد خبر: 1044331 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونای استان قزوین گفت: با توجه به اوج گیری مجدد ویروس کرونا فعالیت اصناف در استان قزوین تا 8 و 30 دقیقه شب است و در غیر این صورت اصناف متخلف پلمپ خواهند شد.

 منوچهر حبیبی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از قزوین اظهار کرد: کسبه و اصناف در استان قزوین حداکثر تا ساعت ۸:۳۰ شب مجاز به فعالیت هستند و اگر یک واحد صنفی بیش از این ساعت فعالیت کند پلمپ خواهد شد و واحدهای متخلف تا پایان تعطیلات نوروزی باز نخواهند شد.

جانشین ستاد مقابله با کرونا استان افزود: از اصناف، تقاضا داریم که پروتکل ها را با جدیت بیشتری در دستور کار قرار دهند.

حبیبی با بیان این مطلب که در  شرایط ویژه کرونایی قرار داریم، بیان کرد: جهت حفظ سلامت و رفاه حال شهروندان، از هر تصمیم و اقدامی که منجر به تجمع شود، جلوگیری و اجتناب به عمل می آید.

وی در خصوص اعمال تصمیمات ایام پایانی سال عنوان کرد: نمایشگاه بهاره امسال برگزار نمی شود و فروش فوق العاده ویژه نوروز توسط اصناف در  استان انجام خواهد شد.

معاون سیاسی استاندار قزوین از شهروندان خواست، ضمن رعایت پروتکل ها ، برای خرید به جاهایی که تجمع وجود دارد، مراجعه نکنند.

این مسئول در پایان یادآور شد: همچنین دستفروش‌ها،با طرح مشترک شهرداری ها، نیروهای انتظامی و اصناف و با مدیریت فرمانداران در ایام نوروزی ساماندهی می شوند.

استان قزوین تعطیلات نوروزی شهرداری معاون سیاسی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر