کد خبر: 1043921 A

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان خبر داد؛

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: به جز محور پادنا- سی سخت، بقه راه های استان با وجود بارش برف بدون مشکل و باز است.

منصور شیشه فروش در مصاحبه با ایلنا اظهار داشت: طبق پیش بینی ها از شب گذشته بارش برف و باران در مناطق جنوب و غرب آغاز شده است و امروز در کل مناطق استان شاهد بارش برف و باران هستیم.

 وی ادامه داد: بنا بر گزارش مدیریت راهداری استان اصفهان تمام راه ها در شهرها و محورهای ارتباطی باز و تردد در آن برقرار است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری با اشاره به مشاهده تصادفات جاده ای افزود: بارش برف و باران در جاده ها سبک بوده و صبح تا این لحظه حدود چهار مورد تصادفات جاده ای داشتیم که بدون تلفات و با جراحات جزئی همراه بوده است.

وی اضافه کرد: شش مورد امداد رسانی جاده ای در گردنه های برفی در مناطق غرب استان، 10 مورد بازگشایی راه ها در شهرهای فریدونشهر، فریدن، خوانساچادگان، گلپایگان و مناطق مرکزی گزارش شده است.

شیشه فروش تاکید کرد: بارش ها تا بعد از ظهر ادامه دارد و شب این جبهه بارشی از استان خارج می شود. با این حال پیش بینی می شود در پایان روز 7 تا 8 درجه کاهش دما داشته باشیم. فردا صبح نیز مه آلوداگی سنگین داریم.

وی تصریح کرد: به تمام خودرو ها توصیه می کنیم به دلیل یخ زدگی جاده ها حتما زنجیر چرخ داشته باشند؛ کشاورزان نیز محصولات خود را برمبنای توصیه های جهاد کشاورزی در برابر سرمازدگی مراقبت کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خطر گاز گرفتگی تاکید کرد: متاسفانه از ابتدای سال تا کنون پانزده نفر از شهروندان مان به دلیل استفاده غیر ایمن از وسایل گاز سوز مانند بخاری و آبگرمکن جان باختند. بیش از چهار صد و  چهل نفر هم مصدوم شده اند. توصیه می شود در این شرایط از ایمن بودن سیستم گازسوز منزل اطمینان حاصل کنند.

 

 

اصفهان بارش برف جاده جهاد کشاورزی مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر