کد خبر: 1043375 A

مدیرعامل شهرک های صنعتی اردبیل خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، از حضور 85 واحد تولیدی استان اردبیل در نمایشگاه های داخلی و خارجی حمایت مالی شده است.

به گزارش ایلنا، محمد اهلی در نشست شورای معاونان عنوان کرد: حمایت همه‌جانبه از واحدهای تولیدی از جمله اهداف تشکیل شرکت شهرک‌های صنعتی است که در این راستا تلاش می‌شود با ارائه بسته‌های حمایتی، میزان دانش و تولید واحدهای صنعتی افزایش یابد.

وی افزود: حمایت از حضور واحدهای صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی یکی از این نوع حمایت بوده که بدین منظور از ابتدای سال جاری تاکنون از حضور 85 واحد تولیدی در نمایشگاه های داخلی و خارجی حمایت مالی شده است.

اهلی ادامه داد: تعداد 12 نفر از مدیران واحدهای تولیدی در 3 نمایشگاه خارجی حضور داشته اند که این موضوع در کسب دانش روز و افزایش ارتباطات کاری و فروش محصولات بسیار کارگشا بوده است. 

وی افزود: در این نوع حمایت، بخشی از هزینه های اجاره غرفه، بازدید از نمایشگاه های اختصاصی، تخصصی، توانمندی، اکسپو، نمایشگاه فروش و همچنین کمک هزینه های اعزام هیات های تجاری به خارج از کشور به صورت یارانه ای و بلاعوض به واحدهای تولیدی پرداخت می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل هدف از حضور واحدهای صنعتی در نمایشگاه های داخلی و خارجی را نمایش محصولات، استفاده از فرصت های زنجیره تامین بازار، برگزاری نشست های تجاری رودررو، تبادل اطلاعات ایده ها و فناوری ها، نوآوری و بین المللی سازی و همچنین تقویت و توانمندسازی واحدهای صنعتی در حوزه‌های بازار اعلام کرد.

استان اردبیل فناوری اردبیل واحد صنعتی اکسپو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر