کد خبر: 1043227 A

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه خبر داد:

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: بر اثر حوادث رانندگی در نقاط مختلف استان کرمانشاه، 2 نفر جان خود را از دست دادند و 4 نفر هم زخمی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: حادثه مرگبار نخست در محور ماهیدشت - کرمانشاه رخ داد که یک دستگاه کامیون با عابری پیاده برخورد کرد. 

وی افزود: در این حادثه عابر پیاده به علت شدت جراحات وارده حین انتقال به مراکز درمانی جان خود را از دست داد و کامیون مورد نظر به پارکینگ منتقل شد. 

سرهنگ حیدری تصریح کرد: در حادثه فوتی دوم نیز یک دستگاه وانت نیسان حامل بار آبمیوه در محور اسلام آبادغرب - کرمانشاه، بعد از روستای چهارزبر به علت سرعت زیاد واژگون شد. 

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: راننده وانت نیسان هم به علت شدت جراحات وارده در همان صحنه تصادف جان خود را از دست داد. 

وی در خصوص دیگر حادثه رانندگی نیز گفت: در این سانحه یک دستگاه خودروی پراید به علت تخطی از سرعت مطمئنه در محور حدیریه گیلانغرب حوالی روستای کل کش واژگون شد.  

سرهنگ حیدری یادآور شد: در این سانحه 4 سرنشین خودرو که 2 خانم و 2 آقا بودند مجروح و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

تصادف فوتی ها پلیس راه کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر