کد خبر: 1043106 A

استاندار همدان:

استاندار همدان اظهار داشت: برخلاف برخی نقاط، مطالبات کارگران همدان در فضایی دموکراتیک و تاثیرگذار پیگیری می‌شود و این استان در این باره الگوی کشور است.

به گزارش ایلنا از همدان، سید سعید شاهرخی در دیدار با هیات اجرایی خانه کارگر و کانون بازنشستگان شهرستان و استان همدان گفت: افتخار ما وجود کارگران شریف است و ما به وجود پر ارزش کارگران در همه بخش‌هایی که مشغول کار هستند، افتخار می‌کنیم؛ آنها مانند نگین در جامعه می‌درخشند.

شاهرخی بیان کرد: اثرگذارترین قشر در جامعه کارگران هستند؛ کارگرانی که نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل داشتند.

شاهرخی با بیان اینکه منطق در قشر کارگری همدان حاکم است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی متعلق به قشر کارگری است و بنابر این مسئولان برای خدمت به این افراد باید تلاش کنند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تشکلات خانه کارگر گفت: خانه کارگر علاوه بر پیوند با نظام اسلامی، حقوق کارگران جامعه را مطالبه و پیگیری می کند. 

استاندارهمدان با بیان اینکه مشکلات قشر کارگر باید با مذاکره، گفت‌وگو و پیگیری رفع شود، گفت: کارگران بدانند اولویت مسئولان فراهم کردن زمینه رفاه و آسایش آنها است.

استاندار همدان با بیان اینکه حضور در کنار خیابان در شان کارگران نیست، افزود: به منظور انتقال دغدغه های کارگری زمینه برگزاری همایشی در سالن جلسات استانداری همدان با حضور مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر مسوولان تاثیرگذار ملی فراهم می شود.

شاهرخی یادآور شد: با توجه به تاکید مسئولان بهداشتی به رعایت فاصله  گذاری اجتماعی، نمایندگانی از سوی کارگران برای حضور در این جلسه انتخاب شده و جزئیات این نشست هم از طریق رسانه ها منعکس می‌شود.

وی تاکید کرد: باید با شنیدن درد دل‌های قشر زحمتکش کارگری، این اعتماد را در آنها به وجود آورد تا کار به بداخلاقی کشیده نشود.

انقلاب اسلامی جامعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هشت سال دفاع مقدس کارگران همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر