کد خبر: 1043089 A

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد:

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان از پرداخت بیش از 300 میلیارد تومان تسهیلات به صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و کسادی بازار برخی مشاغل در استان ، امسال از 380 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی درخواست شده ، 347 میلیارد تومان تسهیلات به 40 هزار و 265 متقاضی پرداخت شد.

عباس علیزاده با اشاره به بررسی آمار ثبت نام کنندگان تسهیلات کرونایی افزود : بیشترین متقاضیان این تسهیلات در بخش حمل و نقل عمومی شامل مسافربری برون و درون شهری ، به ویژه رانندگان تاکسی هستند.
 
وی اضافه کرد : صاحبان مراکز گردشگری ، بوم گردی و هتل ها پس از حوزه حمل نقل ، دومین گروه درخواست کنندگان تسهیلات کرونایی در گیلان هستند.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به ادامه پرداخت تسهیلات کرونایی فقط به 3 رسته شغلی، گفت: متقاضیان فعال در رسته‌های شغلی ورزش و جوانان، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و همچنین اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه می‌توانند به سامانه کارا به نشانی https://kara.mcls.gov.ir  مراجعه و ثبت‌نام کنند.

صنایع دستی و گردشگری کار و رفاه اجتماعی گردشگری ورزش و جوانان هنر و رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر