کد خبر: 1043080 A

اصغری خبرداد:

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از آغازطرح پاکسازی نخاله‌های ساختمانی جاده‌ها و معابر پیرامون کلانشهر تبریز خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، علیرضا اصغری با اعلام این خبر افزود : با توجه به قرار گیری در آستانه سال جدید و لزوم پاکسازی و زیباسازی شهر در استقبال از عید نوروز طرح جمع آوری نخاله‌های ساختمانی تخلیه شده در جاده‌ها و مسیل‌های پیرامون کلانشهر تبریز اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد : متاسفانه علیرغم نظارت مکرر توسط تیم‌های بازرسی مناطق مختلف شهرداری و سازمان مدیریت پسماند همواره شاهد رهاسازی و تخلیه نخاله‌های ساختمانی در جاده‌های اطراف کلانشهر تبریز و محلات حاشیه‌ای هستیم که این موضوع موجب ایجاد ناهنجاری‌های بصری در این مناطق شده و منظر شهری را مختل می‌سازد.

اصغری در ادامه با اشاره به فعالیت‌های سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در موضوع مدیریت نخاله‌های ساختمانی کلانشهر تبریز گفت : روزانه بالغ بر ٣۵٠٠ تن نخاله ساختمانی تولید می‌شود که بخش عمده‌ای از آن در دو نخاله‌گاه مجاز در جاده باباباغی و مایان تخلیه می‌گردند.

وی خاطرنشان کرد : با عنایت به گسترش کلانشهر تبریز از ضلع شرقی آن و افزایش ساخت و ساز در این مناطق، نخاله‌گاه‌های مجاز در این محدوده ایجاد خواهد شد که در صورت آغاز به کار آنها، زوائد بصری و تخلیه غیرمجاز نخاله‌های ساختمانی در حاشیه شهر کمتر خواهد شد.

جاده ساخت و ساز شهرداری عید نوروز مدیریت پسماندهای شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر