کد خبر: 1042901 A

صالحی در گفت و گو با ایلنا خبر داد:

رئیس اداره صمت دامغان گفت: با توجه به نیاز مردم دامغان به کالاهای اساسی، جلوگیری از افزایش قیمت ها و تنظیم بازار طی ۳ ماهه گذشته بالغ بر ۸۵۰ تن کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در دامغان توزیع شد.

حمید صالحی رئیس اداره صمت دامغان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا بیان کرد: ماهانه به طور متوسط ۲۰۰تن مرغ و تخم مرغ، حدود ۳۵ الی ۵۰ تن، شکر ۳۵ تن و ۳۵ تن برنج هندی در شهرهای شهرستان و روستاهای پر جمعیت توزیع می شود.

وی افزود: با توجه به روزهای پایان سال و افزایش درخواست مردم به کالاهای اساسی توزیع این اقلام با افزایش بیشتری در اسفند ماه هم ادامه پیدا می کند.

صالحی اظهار کرد: با شروع طرح ویژه بازرسی ایام نوروز که به منظور رصد بازار از اول اسفند آغاز و لغایت ۱۵ فروردین ادامه دارد بازرسان این اداره با همکاری بازرسان اتاق اصناف تعزیرات و بازرسین افتخاری بسیج اصناف در قالب تیم های بازرسی به صورت دو شیفت صبح و بعد از ظهر بر واحدهای صنفی نظارت دارند.

رئیس اداره صمت دامغان در ادامه گفت: از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی شامل گرانفروشی، کم فروشی، عدم ارایه فاکتور، احتکار و موارد دیگر با شماره تلفن ۱۲۴ تماس حاصل نمایند تا همکاران ما در اسرع وقت به موضوع تخلف رسیدگی کنند.

کالاهای اساسی دامغان اداره صنعت معدن و تجارت دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر