کد خبر: 1042479 A

قهرمان ووشو جهان در دیدار با زلزله زدگان:

قهرمان ووشو جهان در سفر به شهر سی‌سخت و دیدار با مردم زلزله زده این شهرستان گفت: تا آخرین لحظه در کنار مردم سی سخت می مانم.

به گزارش ایلنا از یاسوج، شهربانو منصوریان قهرمان ووشو جهان به شهر زلزله زده سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد سفر و از نزدیک با مردم این شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

منصوریان در این سفر از وضعیت برخی از خانواده‌ها ابراز نگرانی کرد که شهر سی‌سخت یک شهر سردسیری و برف گیر است و اظهار داشت: خانواده‌ای را دیدم که چهار دختر داشت و در یک چادر زندگی می‌کردند. 

وی گفت: مردم سی‌سخت در حادثه سقوط هواپیما سنگ تمام گذاشتند، الان نوبت ما است.

منصوریان قهرمان ووشو جهان بعد از گفت‌وگو با مردم و قرار گرفتن در کنار آنها اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم را توزیع کرد.

این قهرمان ووشو جهان افزود: از زلزله ویرانگر شب ۲۹ بهمن ماه که باعث خسارت های سنگینی به مردم مظلوم شهر سی‌سخت شد خیلی ناراحت شدم و بر خود لازم دانستم که به نمایندگی از جامعه ورزشکاران به میان مردم بحران زده و آسیب دیده شهر سی سخت آمده و از نزدیک عمق فاجعه را ببینم. 

وی گفت: آمدم تا وضعیت را بررسی کنم و برای دوستان و تمامی کسانی که دوست دارند در این شرایط حساس به نوعی کمک‌هایی به این مردم زلزله زده داشته باشند اوضاع را انعکاس دهم تا بتوانند با کمک‌های خود گوشه‌ای از خسارات این مردم را جبران کنند.

 قهرمان ووشو جهان افزود: مردم زلزله زده شهر سی سخت در زمان سقوط هواپیمای تهران- یاسوج خود را نشان دادند و برای تمامی خانواده‌های داغدار سقوط هواپیما و مسئولان سنگ تمام گذاشتند و تا آخرین روز بحران در میدان بودند بنابر این امروز نوبت ماست که در خدمت مردم شهر سی سخت باشیم و قول می‌دهم تا آخرین لحظه در کنار مردم سی‌سخت بمانم.

به گزارش ایلنا از یاسوج، نادیا صداقت مدیرکل امور بانوان و خسروی معاون مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد قهرمان ارزنده ووشوی کشورمان را در این دیدار همراهی می‌کردند.

ووشو منصوریان زلزله سی سخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر